DUYURULAR
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Tuzla Aydemir Otomotiv Michelin Servisi
Tuzla Aydemir Otomotiv Michelin Servisi

Faaliyet alanımıza giren tüm konularda profesyonel ekibimizle fark yaratmak ve size en iyisini sunmak temel prensibimiz. %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızda hizmette kalite çıtasını yüksek tutmayı hedef edindik.

Michelin Yetkili Servisi
Michelin Yetkili Servisi

Neden Michelin?

Dünyanın lider lastik üreticisi Michelin, 19 ülkede bulunan 75 üretim alanında yılda toplam 194 milyon adet lastik üretmektedir. Michelin dünyanın çeşitli ülkelerindeki bu fabrikaların tek sahibi ve yöneticisidir.

Michelin, kendi doğal kauçuğunu Brezilya ve Nijerya‘da bulunan kendine ait plantasyonlarında yetiştirmekte ve dünyanın değişik yerlerinde bulunan fabrikalarına dağıtmaktadır.

Michelin, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika‘da bulunan kendine ait teknoloji ve test merkezlerinde kendi araştırma ve geliştirme faaliyetlerini devam ettirmekte ve sağlanan gelişmeler bütün Michelin ürünlerinde uygulanmaktadır.

Lastik üretiminde kullanılan bütün hammadde veya yarı mamüller ve ayrıca üretimi tamamlanmış her Michelin ürünü bütün fabrikalarda uygulanan aynı sıkı kalite kontrol aşamalarından geçmektedir.

İşte bu yüzden Michelin markasına ait bütün lastikler, üretildiği fabrikaya ve ülkeye bakılmaksızın aynı kalitededir ve Michelin güvencesi altındadır.

Bizi tercih ettiğiniz için, TEŞEKKÜR EDERİZ.

Aydemir OTOMOTİV

Aydemir Otomotiv, Tuzla Lastik, Pendik Lastik, Kartal Lastik, Gebze Lastik, Lastik Satışı, Michelin Pilot Sport, Michelin Tuzla, Kışlık Lastik Fiyatı, Yazlık Lastik Fiyatı, Michelin Lastik, 195/65/R15, 205/55/R16, 185/65/R15, Offroad Lastik,